Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kupuvam moneti knizni pari ordeni i slicno

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Atelje Dolenc 15 мар. 14:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Охрид
kupuvam moneti,srebreni moneti,knizni pari (stari i novi),sekakvi voeni ordeni,postenski marki,razni pomali antikvarni raboti,star nakit i slicno.
Vrsam i BESPLATNA procenka na vasite predmeti za gorenavedenite tematiki.

mojata grupa na fejsbuk za kolekcionerstvo

https://www.facebook.com/groups/1471168432941154/
Atelje Dolenc
Racna izrabotka na nakit od alpaka,srebro,poluskapoceni kamenja,klasicna buzuterija,sliki,racno naslikani solji,sveki mirizlivi i ukrasni,suveniri,ikoni i drugo.
Посетете ја нашата продавница
jane sandanski 32 Прикажи на мапата
078304596
http://www.facebook.com/AteljeDolenc
Atelje Dolenc
078304596
Leaflet
Atelje Dolenc

Atelje Dolenc

3 Огласи во продавницата
Skolski klupi i stolcinja 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации