Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Оригинал Вилеров гоблен Воскресението

1 000 ЕУР

2 000 ЕУР

Се продава од: Владо 23 фев. 20:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Гоблените се изработен со оригинални материјали од Вилер,професионално и квалитетно.
Тајната вечера се продава по цена од 1500 евра.
Владо
075202008
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации