Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Umetnicki sliki Liljana Ergic Erli

0 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 13 апр. 09:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Slika 1
Liljana Ergic Erli A152 Kompozicija. Utrinsko budenje Tehnika. Maslo na platno Dimenzii 70x100cm so ramka 85x115cm Cena.700eur.
Slika 2
Liljana Ergic Erli A155 Kompozicija. Idila. Tehnika. Maslo na platno. Dimenzii. 80x60cm so ramka 94x75cm Cena.400eur.
Slika 3
Liljana Ergic Erli A151 Kompozicija. Konji vo bratstvo Tehnika.Akrilik na platno 100x80cm so ramka 120x100cm Cena.700eur.
Slika 4
Liljana Ergic Erli A153 Kompozicija. Podvoden svet Tehnika. Maslo na platno. Dimenzii. 80x100cm so ramka 93x113cm Cena.600eur.
Slika 5
Liljana Ergic Erli A154 Kompozicija. Ohridsko leto Tehnika. Maslo na platno. Dimenzii. 60x80cm so ramka 73x93cm cena. 400eur.
Aleksandar
075415950
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации