Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vilerovi gobleni

500 ЕУР

Се продава од: Стефка 15 јан. 17:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Гоблени со вилерски конец,стари 40 години(во рамка)малите се продадени ке има мали повторно наскоро,новите зимска идила се продаваат по цена од 400 еур,големите остануваат по цена од 500 еур
Стефка
078492355
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации