Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vilerovi gobleni

50 ЕУР

Се продава од: Снежана 09 мај 08:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Продавам Вилерови Гоблени во четири категории:
- најмали овална рамка цена 50 евра од гоблен
- средна Ефигенија цена 200 евра
- мала Пастирска Идила цена 150 евра
- два големи цена 250 евра од гоблен
Снежана
078474773
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации