Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za sienje Ardilla

0 ЕУР

Се продава од: boshko 27 фев. 17:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Продавам машина за шиење ARDILLA. Уникатен модел вистинска реткост. Во исправна и одлична состојба. Цена по договор.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации