Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Original jugoslovenski dres

35 000 МКД

Се продава од: Jasko 08 дек. 23:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Original Adidas dres od bivsa SFRJ
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации