Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sliki od Miroslav Masin

400 ЕУР

Се продава од: Nikola Gordana 03 мај 09:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продаваат слики од Мирослав Масин,без галериски провизии,за една слика цените се фиксни. за повеќе од една слика по договор

1.мајмуни 1995 год. 83см х 66см 550евра
2.1997год. 83см х 110см 450 евра

3.1992год. мајмун-овца 61см х 85см 250 евра

4.1992 год. 65см х 55см 200 евра
5.керамика дијаметар 43см 250 евра

Nikola Gordana
075285435
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации