Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gobleni

0 МКД

Се продава од: Sime 25 мар. 16:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodavaat originalni odlicno zacuvani 3 vilerovi gobleni. Dva se sredni i eden e golem. Cena po dogovor na telefon, moze da se vidat vo sekoe vreme.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации