Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Novi corapi od nosija

80 ЕУР

Се продава од: Aleksandra 19 дек. 02:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodavaat novi racno izraboteni corapi od narodna nosija od mijackiot kraj.
Aleksandra
070 217 941
Leaflet
Кон почеток