Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Original Vilerov goblen TAJNA VECERA Last Supper

4 000 ЕУР

Се продава од: Сања 15 фев. 08:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Продавам Вилеров гоблен ТАЈНА ВЕЧЕРА од 1974 година, безгрешно рачно извезен со ситен бод во платното според оригинална Вилерова шема, на оригинално Вилерово платно и со оригинални Вилерови конци. Врамен.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации