Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

POLAROID Appareil Land 500

2 500 МКД

3 000 МКД

Се продава од: Dragan 17 апр. 16:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam odlicno socuvana kamera POLAROID Appareil Land 500, proizvedena vo Anglija vo 70-tite / Cena: 3.000 den / mob: 070/226-300
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации