Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Raritet kniga so avtogrami

6 000 МКД

7 000 МКД

Се продава од: Dragan 17 апр. 16:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Јубилејно издание – 50 ГОДИНИ ФУДБАЛ ВО МАКЕДОНИЈА – од 1969 година, со автограми на Драган Џајиќ, Рајко Митиќ, Методија Спасовски, Драган Мутибариќ, Андон Дончевски, Часлав Божиновски, Петар Шулинчевски, Кирил Дојчиновски, и други.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации