Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Selska nosija

5 000 МКД

Се продава од: Biljana 21 авг. 15:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Носијата е добро сочувана, за повеќе информации јавете се на бројот прикажан на огласот.
Biljana
078254287
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации