Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Umetnicka slika

5 000 ЕУР

Се продава од: Oliver 14 јан. 11:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Umetnicka slika od Konstantin Kacev , maslo na platno so dimenzii 100x70 . Nacrtana 2004 god.
Кон почеток