Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Umetnicki sliki od Liliana Ergic

Се продава од: Даниела 03 авг. 14:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Уметички слики на платно со акрил на реномираната сликарка Лилиана Ергич.

- бесплатна достава
- можност за изработубање на слики по желба на купувачот

Контакт телефон : 070/394-489
Даниела
070 394 489
Leaflet
Кон почеток