Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za pisuvanje

15 000 МКД

Се продава од: Mitko 12 фев. 12:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Se prodava masina za kucenje Olympia voopsto ne koristena. Javete se za poveke informacii.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации