Оглас од претпријатие Објавени: фев. 05 2022 12:50

Stalki za sintisajzeri

Објавени: фев. 05 12:50
Прегледи: 1
Se prodava stalak za sintisajzer dvospraten so futrola i so stalak za mikrofon i so nivelacija na visocina i so izdolzuvanje na ramenjata od dvata sprata.
-Boja silver
imame na lager i drugi stalki;
-za sajzeri,
-zvusnici,
-mikrofoni,
-gitari
-pultovi
tarabuki, gitari, zici, kozi za bubnjevi, rico rojal i vandoren piski...
Опис на линк

Abc music

golem izbor na muzicki instrumenti: Stalki,kabli,zici za gitara,violina,mandolina,ud,baglama,kozi za bubnevi,gitari,violini,tarabuki,piski za sax i klarinet,futroli za sajzeri.i.dr.
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

golem izbor na muzicki instrumenti: Stalki,kabli,zici za gitara,violina,mandolina,ud,baglama,kozi za bubnevi,gitari,violini,tarabuki,piski za sax i klarinet,futroli za sajzeri.i.dr.
jna br152 gostivar 070234019
1
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070234019

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации