Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Studiski mikrofon profesionalen

3 000 МКД

Се продава од: Emir 13 јан. 22:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Инструменти
Друго
se prodava mikrafon za studio kvaliteten mikrafon
Za Drugi info.. pisete mi vo viber ili whatsapp ako ste za interesirani moze da se dogovorime!
Leaflet
Кон почеток