Објавени: мај 03 2022 10:50

Mikrofon Shure Beta 87-A

МКД

Објавени: мај 03 10:50
Прегледи: 117
Mikrofoni eshte ne gjendje perfekte, pa asni demtim, mund te provohet ne cdo kohe i blere ne Danimark.
Ne at cmim e jap edhe SPD gati me ngjyra , per dasma

Микрофонот е во одлична состојба , без никаква мана може да се провери у секое време , купено у Данска.
у таа цена ја давам и СПД-то гратис со комплет бои за свадба.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
117
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071/444-794

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации