Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

SAKSOFON YANAGISAVA

0 МКД

Се продава од: Dime 14 окт. 13:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
SE PRODAVA SAKSOFON YANAGISAVA VO KOMPLET SO METALNA PIFLA ISTO TAKA YANAGISAVA 7 KOJ E MNOGU MALKU KORISTEN I E VO ODLICHNA SOSTOJBA.
KONTAKT TELEFON 070/463-596
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации