Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Yamaha 62 Mayer Selmer Ottolink pifli saksofon

0 ЕУР

Се продава од: Ivan 30 авг. 13:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Se prodava saksofon Yamaha 62 so originalen kufer.

Na prodazba isto taka:

1. Pifla za sopran saksofon -Selmer s80 c* (90evra)
2. Pifla za alt saksofon -Mayer USA 7M (90evra)
3.Pifla za tenor saksofon (neoznacena a deluva kako OttoLink/Mayer 6/7 otvor) + Rovner Versa stega (100evra)
4. PROTEC tasnicka za pifli (15evra)

POPUST DOKOLKU SE ZEMAT DVA ILI POVEKE PROIZVODI. Poveke informacii na telefon 070211013
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации