Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ibanez Gio Marshall MG30DFX

500 ЕУР

Се продава од: Bojan 27 авг. 13:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Prodavam Marshall pojachalo i Ibanez Gio gitara,pojachaloto e pred 2 nedeli kupeno skoro nekoristeno a gitarata pred pola godina.So gitarata ide kaish i tuner.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации