Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zvucnici KRK Rokit 5

280 ЕУР

Се продава од: Miki 03 фев. 19:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Се продаваат студијски звучници KRK Rokit 5. Во одлична состојба. Цена за пар.
Кон почеток