Објавени: фев. 07 2022 06:58

Gitarski pojacala Sapphire

ЕУР

Објавени: фев. 07 06:58
Прегледи: 296
Продавам оригинални гитарски појачала Sapphire, со уникатни изглед и тон.
Може да одберете од 5-те појачала, секое со различни перформанси и цени од 300 до 1000 евра
sapphireamps.com
.
Pojacala
Pojacalo
Zasiluvac
Elektricna gitara
Gitarsko pojacalo
Bass gitara
Bass pojacalo
Bugera
Marshall
Fender
Vox
Orange
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
296
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070257736

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации