Објавени: мар. 04 2019 02:03

Randall RG15RXM

МКД

Објавени: мар. 04 02:03
Прегледи: 115
Se prodava Randall RG15RXM pojacalo za elektricna gitara.
Specifikacii: 230V, 19W, 50Hz.
Mnogu malku koristen, kako nov.

Shitet Randall RG15RXM per kitare elektrike.
Specifikat: 230V, 19W, 50Hz.
Shume pak e perdorur, si e re.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
115
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

072207852

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации