Објавени: мар. 19 2022 04:40

Studiski monitori Yamaha Hs5 i Pioneer S-DJ50X

Објавени: мар. 19 04:40
Прегледи: 2
Yamaha Hs5 se nekoi godini koristeni,malku grebnati kozmeticki a Pioneer S-DJ50X mnogu malku koristeni se kako novi.
Cena za Yamaha 13.000den a za Pioneer 18.000den
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070427436

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации