Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Pioneer DJ XDJ RX2 -2 Channel Professional DJ controll Mixer

490 ЕУР

Се продава од: Michael Laurel 08 авг. 15:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Валандово
Pioneer DJ XDJ RX2 -2 Channel Professional DJ controll Mixer


Pls Contact Our whatsAPP-Chat for Fast Response & more details like pictures , specifications with Purchase:
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации