Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PreSonus StudioLive 16.0.2 USB Performance & Recording Digit

760 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Subishi Antminer 29 апр. 13:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Валандово
PreSonus StudioLive 16.0.2 USB Performance & Recording Digital Mixer

Key Features
16 Total Input Channels
18-Input & 16-Output USB Interface
8 Mono Mic & Line Input Channels
4 Stereo Line Channel Inputs
For more information contact us bellow.


WhatsApp Number +13232108826

(Mrs Anchalee Seeduang) E-mail: seeduangmnob01@gmail.com
Subishi Antminer
35253552
Leaflet

Subishi Antminer

2 Огласи во продавницата
Canon EOS 5D mark II Kit with EF 24-70mm f4L Lens Digital SL 700 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации