Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PIANO UKRAINA ITNO

1 000 ЕУР

Се продава од: Valentina Mitrovic 07 авг. 22:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam piano UKRAINA 1995 god. vo odlicna sostojba. ITNO! Cena po dogovor.
Valentina Mitrovic
072214533
Кон почеток