Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kriterium Music Upright Piano Feurich Concert 133

6 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: KRITERIUM MUSIC 04 мај 12:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KRITERIUM MUSIC

KRITERIUM MUSIC

16 Огласи во продавницата

Kriterium Music Upright Piano Yamaha MX-100 Disklavier 5 999 EUR
Kriterium Music Digital Piano Yamaha  Arius YDP 144 61 000 MKD
KRITERIUM MUSIC Piano PETROF P- 115 1 499 EUR
Kriterium Music Silent Piano YAMAHA B3 PE 5 499 EUR
FEURICH Concert 133
Upright Piano
Black High Polish
Цена: 6.999,- евра

Ексклузивно достапно за пробно свирење и презентација во салонот на KRITERIUM MUSIC Piano Gallery.

Кон пијаниното, вклучено во цената следи:
- достава на пијаното низ целата територија на Р. Македонија;
- 1 година гаранција;
- прво штимање, по поставување на пијаното на новата локација;

Информирајте се и за останатите услуги кои ги нудиме:
- најголем избор на пијана од различни производители (Bechstein, Hoffmann, Zimmermann, Petrof, Kawai...)
- изнајмување на концертни, полуконцертни пијана и пијанина;
- штимање, сервисирање, реставрација и набавка на резервни делови за сите видови пијана.

За повеќе информации, обратете се лично до тимот на KRITERIUM MUSIC, телефонски или преку нашата Facebook страница. Ќе ни биде задоволство стручно да Ве советуваме и Ви помогнеме во изборот.

Следете не на нашата Facebook страница и Instagram и бидете во тек со актуелните содржини, акции и понуди.
FB: KRITERIUM MUSIC

Вашите пијано експерти
KRITERIUM MUSIC Piano Gallery
Тел./Вибер: +389 78 23 56 72

Нашиот производ можете да го најдете со користење на следниве зборови: пијано, пиано, пијанино, клавир, pijano, piano, pijanino, klavir
KRITERIUM MUSIC
Пијано продaжен центар Генерален застапник за Македонија за пијана од C. BECHSTEIN Продажба на нови и половни пијанина, полуконцертни и концертни пијана. Овластен сервис на C. BECHSTEIN за Македонија. Штимање, сервис, реставрација и резервни делови за сите видови пијана. Професионален транспорт на пијана
Посетете ја нашата продавница
Црвена Скопска Општина 11, лок. 1 Прикажи на мапата
+389 78 23 56 72
KRITERIUM MUSIC
+389 78 23 56 72
Leaflet
KRITERIUM MUSIC

KRITERIUM MUSIC

16 Огласи во продавницата
Kriterium Music Grand Piano Yamaha G3 7 999 EUR
Kriterium Music Upright Piano Kawai CX-7N 999 EUR
Kriterium Music Upright Piano Seiler S 114 1 999 EUR
Kriterium Music Upright Piano Sauter S-112 2 999 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации