Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kriterium Music Upright Piano Seiler S 114

1 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: KRITERIUM MUSIC 22 апр. 12:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KRITERIUM MUSIC

KRITERIUM MUSIC

16 Огласи во продавницата

Kriterium Music Upright Piano Petrof Sonatina 100 2 499 EUR
KRITERIUM MUSIC Digital Piano YAMAHA CVP-207 1 999 EUR
Kriterium Music Upright Piano Yamaha B1 SNC 999 EUR
Kriterium Music Upright Piano Sauter S-112 2 999 EUR
SEILER Upright Piano
(made in Germany)
Walnut Open Pore
Цена: 1999,- евра

- 88 клавиши
- Renner механика
- Модератор функција за тивко свирење
- Орев сатен изработка

Инструмент од високата класа, од програмата на SEILER Pianofortefabrik Германија. Единствен во звукот, неповторлив во дизајнот и секако го носи амблемот "MADE IN GERMANY" кој стои зад светското признание за квалитет.

Изработено со Renner механика, која е светски лидер во пијано-градителството и се вградува исклучиво во високата класа на пијана.

Мануфактурата SEILER е еден од ретките производители на пијана, кој самостојно ги изработува сите инструменти и употребува исклучиво германски компоненти. Сите елементи, кои го сочинуваат срцето на пијаното се рачно изработени.

Од страна на нашиот тим е изврешен детален преглед и стручна проценка, состојбата на иструментот е беспрекорна и пијаното е максимално подготвено за понатамошно, долгогодишно музицирање. За пробно свирење, презентација на инструментот, како и механички преглед, Ви стоиме во секое време на располагање.

За пробно свирење и презентација на инструментот, Ви стоиме во секое време на располагање, во салонот на KRITERIUM MUSIC.

Кон пијаниното, вклучено во цената следи:
- достава на пијаното низ целата територија на Р. Македонија;
- 3 години гаранција;
- прво штимање, по достава на инструментот
- Опционално - пијано-столче со висинска регулација.

Ќе ни биде задоволство стручно да Ве советуваме и Ви помогнеме во изборот. За Вашите прашања и барања, Ви стоиме во секое време на располагање.
Закажете термин и посетете не.

Следете не на нашата Facebook страница и Instagram и бидете во тек со актуелните содржини, акции и пониди.
FB: KRITERIUM MUSIC

Секогаш со Вас!
Вашите пиjано експерти
KRITERIUM MUSIC
Piano GalleryНашиот производ можете да го најдете со користење на следниве зборови: пијано, пиано, пијанино, клавир, pijano, piano, pijanino, klavir
KRITERIUM MUSIC
Пијано продaжен центар Генерален застапник за Македонија за пијана од C. BECHSTEIN Продажба на нови и половни пијанина, полуконцертни и концертни пијана. Овластен сервис на C. BECHSTEIN за Македонија. Штимање, сервис, реставрација и резервни делови за сите видови пијана. Професионален транспорт на пијана
Посетете ја нашата продавница
Црвена Скопска Општина 11, лок. 1 Прикажи на мапата
+389 78 23 56 72
KRITERIUM MUSIC
+389 78 23 56 72
Leaflet
KRITERIUM MUSIC

KRITERIUM MUSIC

16 Огласи во продавницата
Kriterium Music Digital Piano Yamaha  Arius YDP 144 61 000 MKD
Kriterium Music Upright Piano Weinbach W-114 1 799 EUR
Profesionalen Piano Transport 0 MKD
Kriterium Music Upright Piano Yamaha B1 SNC 999 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации