Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Пијано

600 ЕУР

Се продава од: Tina 29 јул. 23:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
- Се продава пијано од марката "Lina".
Во одлична состојба, сочуван, идеален за почетници и професионалци.
Tina
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации