Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

41/120 Weltmeiser Caprice harmonika

600 ЕУР

Се продава од: Jelena 31 јул. 09:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam harmonika Weltmeiser ,120 basa,41 baritoni, koristena 2 meseci za rekreacija. Harmonikata e vo odlicna sostojba ima orginal kufer i siroki ramki
Jelena
070282835


WhatsApp:
070282835
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации