Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Weltmeister s4

1 300 ЕУР

Се продава од: viktor 01 септ. 13:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
harmonikata e vo perfektna sostojba tonski ,mev,klavijatura BEZ MANA. Ima preubav ton,dihta odlicno ,klavijatura odlicna
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации