Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Korg Pa3X Pro

1 400 ЕУР

Се продава од: Besti 11 окт. 19:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Марка
Korg
Модел
PA
Sintesajzerot e socuvan, plus ima kufer i torbica,
I 5 GB setovi srbski,albanski,makedonski...
Leaflet
Кон почеток