Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kurzweil PC 3K6

1 400 ЕУР

Се продава од: Nikola Josifoski 09 авг. 10:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Марка
Kurzweil
Модел
PC
Kurzweil PC3K6
Купен од Артист, има гаранција до Декември 2016.
Гратис Футрола и Sustain Pedal + 2 сета бои (Keys of Gold и Moose Atack)
Цена: 1400евра. Може и замена за NORD ELECTRO 4 или 5
Nikola Josifoski
071 900 897
Leaflet
Кон почеток