Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Specialized Crosstrail Velosiped

160 ЕУР

Се продава од: Tocak Specialized 01 апр. 12:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Tocakot e koristen 2 godini smenetomu e brzinata so Shimano X-Deorey zadnata guma mu e nova a prednata koristena, kupen e od germanija pred 2 godini za 280 Evra moze dogovor za cena
Tocak Specialized
070509658
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации