Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kriterium Music Upright Piano Yamaha B1 SNC

999 ЕУР

2 799 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: KRITERIUM MUSIC 04 мај 12:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KRITERIUM MUSIC

KRITERIUM MUSIC

16 Огласи во продавницата

KRITERIUM MUSIC Digital Piano YAMAHA CVP-207 1 999 EUR
Kriterium Music Upright Piano Sauter S-112 2 999 EUR
Kriterium Music Upright Piano Kawai CX-7N 999 EUR
Kriterium Music Upright Piano Petrof Sonatina 100 2 499 EUR
YAMAHA B1 SNC
Upright Piano
Satin Natural Cherry
3 Педали
Цена: само 999,- евра

BEST SELLER
Моделот B1 заслужено го освои вниманието на нашите клиенти и е еден од најбараните модели во 2020 година, благодарение на исклучително квалитетната изработка, одличниот звук, како и неверојатно ниската цена.

Одлично пијано, во несекојдневна смрека-фурнир изведба, со три педали од месинг. Плени со својот брилијантен звук, прецизната механика и силата во изразот.
Среден педал т.н. модератор-педал, кој служи за тивко свирење, идеално за музицирање во вечерните часови без тоа да претставува звучно оптоварување за околината.

За пробно свирење, презентација на инструментот, како и механички преглед, Ви стоиме во секое време на располагање.

Кон пијаниното, вклучено во цената следи:
- 5 години гаранција;
- достава на инструментот низ целата територија на Р. Македонија;
- прво штимање по достава на инструментот;
- опционално - пијано клупа со висинска регулација.

Информирајте се и за останатите услуги кои ги нудиме:
- најголем избор на пијана од различни производители (Bechstein, Hoffmann, Zimmermann, Petrof, Yamaha...)
- изнајмување на концертни, полуконцертни пијана и пијанина;
- штимање, сервисирање, реставрација и набавка на резервни делови за сите видови пијана.

Следете не на нашата Facebook страница и Instagram и бидете во тек со актуелните содржини, акции и пониди.
FB: KRITERIUM MUSIC

Ќе ни биде задоволство стручно да Ве советуваме и Ви помогнеме во изборот. За Вашите прашања и барања Ви стоиме во секое време на располагање, телефонски и преку е-маил адресата. Закажете термин и посетете не.

Со почит,
Вашите пијано експерти
KRITERIUM MUSIC
Piano Gallery


KRITERIUM MUSIC
Пијано продaжен центар Генерален застапник за Македонија за пијана од C. BECHSTEIN Продажба на нови и половни пијанина, полуконцертни и концертни пијана. Овластен сервис на C. BECHSTEIN за Македонија. Штимање, сервис, реставрација и резервни делови за сите видови пијана. Професионален транспорт на пијана
Посетете ја нашата продавница
Црвена Скопска Општина 11, лок. 1 Прикажи на мапата
+389 78 23 56 72
KRITERIUM MUSIC
+389 78 23 56 72
Leaflet
KRITERIUM MUSIC

KRITERIUM MUSIC

16 Огласи во продавницата
Kriterium Music Stage Piano Yamaha P-45 B 32 000 MKD
Kriterium Music Digital Piano Yamaha  Arius YDP 144 61 000 MKD
Profesionalen Piano Transport 0 MKD
KRITERIUM MUSIC Piano PETROF P- 115 1 499 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации