Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kriterium Music Stage Piano Yamaha P-45 B

32 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: KRITERIUM MUSIC 13 апр. 11:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KRITERIUM MUSIC

KRITERIUM MUSIC

16 Огласи во продавницата

Kriterium Music Upright Piano Feurich Concert 133 3 999 EUR
Kriterium Music Upright Piano Yamaha B1 SNC 2 499 EUR
Kriterium Music Upright Piano Petrof Sonatina 100 2 499 EUR
Kriterium Music Grand Piano Yamaha G3 7 999 EUR
YAMAHA P-45 B
Digital Stage Piano
Цена: 32.000,- денари

- GHS-клавијатура со 88 дирки
- 64-кратна полифонија
- AWM-Stereo-Sampling
- Репродукција на 10 различни инструменти
- Можност за удвојување инструменти
- Интегрирани ефекти Reverb, Chorus
- Метроном
- 2 канален секвенцер
- приклучок за 1 педал
- MIDI приклучок
- Приклучок за слушалки
- Звучници: 2 х 6 Watt
- Димензии (Ш х В х Д): 1326 х 154 х 295мм
- Тежина: 11,5 кг
- Опционално со сталка - 41.000,- денари

Информирајте се и за останатите услуги кои ги нудиме:
- најголем избор на пијана од различни производители (Bechstein, Hoffmann, Zimmermann, Petrof, Kawai...)
- изнајмување на концертни, полуконцертни пијана и пијанина;
- штимање, сервисирање, реставрација и набавка на резервни делови за сите видови пијана.

За повеќе информации, обратете се лично до тимот на KRITERIUM MUSIC, телефонски или преку нашата Facebook страница. Ќе ни биде задоволство стручно да Ве советуваме и Ви помогнеме во изборот.

Следете не на нашата Facebook страница и Instagram и бидете во тек со актуелните содржини, акции и понуди.
FB: KRITERIUM MUSIC

Вашите пијано експерти
KRITERIUM MUSIC Piano Gallery
Тел./Вибер: +389 78 23 56 72

Нашиот производ можете да го најдете со користење на следниве зборови: пијано, пиано, пијанино, клавир, клавинова, клавијатура, pijano, piano, pijanino, klavir, klavinova, clavinova, klavijaturaKRITERIUM MUSIC
Пијано продaжен центар Генерален застапник за Македонија за пијана од C. BECHSTEIN Продажба на нови и половни пијанина, полуконцертни и концертни пијана. Овластен сервис на C. BECHSTEIN за Македонија. Штимање, сервис, реставрација и резервни делови за сите видови пијана. Професионален транспорт на пијана
Посетете ја нашата продавница
Црвена Скопска Општина 11, лок. 1 Прикажи на мапата
+389 78 23 56 72
KRITERIUM MUSIC
+389 78 23 56 72
Leaflet
KRITERIUM MUSIC

KRITERIUM MUSIC

16 Огласи во продавницата
Kriterium Music Grand Piano Yamaha G3 7 999 EUR
Kriterium Music Upright Piano Yamaha B1 SNC 2 499 EUR
KRITERIUM MUSIC Piano PETROF P- 115 1 499 EUR
Profesionalen Piano Transport 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации