Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Yamaha tyros 4 61-Key

1 050 ЕУР

Се продава од: muem 14 авг. 01:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Марка
Yamaha
Модел
Tyros
Yamaha tyros 4 61-Key Workstation Electric Keyboard
whatsapp on +2349033180786
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации