Објавени: мар. 02 2020 10:06

Petrof Piano

ЕУР

Објавени: мар. 02 10:06
Прегледи: 116
Продавам одлично сочувано пијано PETROF со 2 педали и 88 клавиши.
За повеќе информации контактирајте нè на мобилен тел. 070/359 659 или на е-маил.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
116
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070359659

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации