Објавени: фев. 27 2020 01:07

Guerrini President Superior 2

ЕУР

ЕУР
Објавени: фев. 27 01:07
Прегледи: 619
Se prodava Guerini superior 2
Racna izrabotka, izrabotena vo Beograd, 120 basovi dve kabini so kufer, harmonikata tonski e vo top sostojba
Cena 2000 eura
Cenata ne e fiksna, za ozbilni kupuvaci ima prostor za dogovor
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
619
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075584932
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации