Објавени: мај 28 2020 08:33

KORG PA 4

ЕУР

Објавени: мај 28 08:33
Прегледи: 356
Sajzerot e vo odlicna sostojba,malku sviren(skoro nov) i samite ke se uverite spored fotografiite i vo zivo dokolku go vidite
So nego sledi torbica !!!!!
BEZ NITU EDNA GREBKA !!!!
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
356
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38978388146

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации