Оглас од претпријатие Објавени: септ. 10 2021 04:58

Yamaha C108

Објавени: септ. 10 04:58
Прегледи: 273
Piano Yamaha model C108, odlicen nadvoreshen dizajn, angliska mehanika. Odlicna repeticija, reguliran i nastiman. Namenet za pocetnici, kompozitori, studenti i nivnite uciteli...
Cena : po dogovor, (GRATIS ) vkluceno shtimanje po prevzemanjeto vo vashiot prostor.

Piano Centre Skopje vi nudi siroka paleta i najgolem izbor na novi i koristeni vertikalni i koncertni pijana.
Zastapnik e za poveke brendovi kako Feurich; Ritmuller; Schimmel i ima najgolem izbor na: Petrof; Weinbach; Bluthner; Bechstein ;Kawai;Steinway & Sons; Bosendorfer.

Za proba zakazete termin na:

078-448-009
078-403-677
Опис на линк

Piano Centre Skopje

Пијано Центар е овластена продавница за продажба на нови и користени вертикални и концертни пијана. Пијано Центар е семејна компанија и е второ поколение на високо квалитетни пијано техничари/клавир штимери кои продолжуваат четириесет годишна љубов кон пијаната.
За повеќе информации следете не на социјалните мрежи, или посетете ја нашата веб страна:

web: www.pianocentre.mk
Instagram : #pianocentremk
Facebook : @pianocentremk
Посети ја страната на нашата продавница

Makedonska Opera i Balet

078448009/078403677

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Пијано Центар е овластена продавница за продажба на нови и користени вертикални и концертни пијана. Пијано Центар е семејна компанија и е второ поколение на високо квалитетни пијано техничари/клавир штимери кои продолжуваат четириесет годишна љубов кон пијаната.
За повеќе информации следете не на социјалните мрежи, или посетете ја нашата веб страна:

web: www.pianocentre.mk
Instagram : #pianocentremk
Facebook : @pianocentremk
Makedonska Opera i Balet 078448009/078403677
273
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации