Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kongi Pearl Primero drveni

16 000 МКД

Се продава од: Filip 24 јан. 11:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Сетот конги е користен неколку пати во домашни услови , купен од "Мими музика"
-http://mimimuzika.com.mk/index.php/perkusii/kongi/2674-pwc-202-511.html

Leaflet
Кон почеток