Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ROLAND TD 12

0 ЕУР

Се продава од: oliver 20 авг. 23:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Инструменти
Тапани и Ударала
se prodava Roland TD 12 vo odlicna sostojba , novi padovi 100\125
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации