Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yamaha kick pad elektricni tapani

80 ЕУР

Се продава од: Саше Бранковски 29 јул. 18:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Инструменти
Тапани и Ударала
Се продава Yamaha KP-65A
Еден месец минимално свирен по дома. 80€
Ист таков воопшто несвирен 90 €
Саше Бранковски
070/297-187
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации