Објавени: окт. 03 2019 10:22

Se kupuva kvalitetna bas gitara

Објавени: окт. 03 10:22
Прегледи: 205
Се купува квалитетна бас гитара во добра состојба, малку користена и со добар изглед. Битни се длабоките тонови. Отпаѓа изгледот на Fender Jazz Bass или Squire. Се плаќа на лице место и се бројат 15.000 МКД кеш на рака. Контакт само преку маил: blagoj.janesliev@mbdp.com.mk. Басот треба да го има изгледот отприлика како дадениот на сликата.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
205
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации