Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Glockenklang Blue soul

0 МКД

Се продава од: vlade dimovski Денес 21:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Odlicno profesionalno bass pojacalo glava+kabinet glockenklang,mozi glavata vo kombinacija i so hartke kabinet.cena po dogovor
https://youtu.be/jCwOPbcsCcU
vlade dimovski
078371172
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации